چرا متنوع بودن تابلوها بسیار مهم است – اخبار و بینش


Hedwige Nuyens، مدیر عامل فدراسیون بین‌المللی بانکداری، در آخرین وبینار از مجموعه دیدگاه‌های CJBS درباره اهمیت دستورالعمل زنان در هیئت مدیره اتحادیه اروپا صحبت می‌کند.

هدویگ نوینس.هدویگ نوینس.
هدویگ نوینس

یکی از 7 دختری که از پدر و مادری در بلژیک به دنیا آمده و شدیداً خواهان پسر بودند، هدویگ نوینس، مدیر عامل فدراسیون بین‌المللی بانکداری و رئیس هیئت‌های زنان اروپایی، می‌گوید که بدون هیچ توقعی به دنیا آمده است.

در نتیجه، زمانی که او یک دختر بسیار جوان بود، به خود قول داد که اگر روزی به یک موقعیت نفوذ برسد، کاری کند که زمین بازی برای زنان دیگر هموار شود. و او به جوان تر خود وفادار مانده است و استعدادهای جوان تر را در طول زندگی حرفه ای خود در تلاش برای تنوع بیشتر و گنجاندن در شرکت ها و جامعه راهنمایی می کند.

تصویب دستورالعمل زنان اتحادیه اروپا در هیئت مدیره در نوامبر 2022 نقطه برجسته حرفه ای نوینز بود، زیرا زنان اروپایی در هیئت مدیره نقش اساسی در این امر ایفا کردند. این دستورالعمل که به مدت یک دهه توسط شورای اتحادیه اروپا مسدود شده بود، شرکت‌های پذیرفته شده در بورس را ملزم می‌کند تا حداقل 40 درصد از پست‌های مدیران غیر اجرایی یا یک سوم کل پست‌های مدیر را زنان تا ماه جولای داشته باشند. 2026.

Nuyens با سایمون تیلور، استاد مدیریت مالی و مدیر برنامه جهانی MBA اجرایی در مدرسه بازرگانی کمبریج، به عنوان بخشی از مصاحبه انجام شد. دیدگاه‌های CJBS: رهبری در زمان‌های بی‌سابقهمجموعه ای از گفتگوها با رهبران برجسته تجاری و سایر شخصیت های عمومی که توسط تیم فارغ التحصیلان و تعامل خارجی در کمبریج قاضی سازماندهی شده است.

در اینجا گزیده هایی از افکار او ویرایش شده است:

زنان برای تغییر نظام باید سیستم را درک کنند. اگر می خواهید در یک بخش بانکداری سنتی شغلی ایجاد کنید – و این برای بسیاری از صنایع دیگر صادق است – باید قابل مشاهده باشید. شما نیاز به شبکه دارید. شما باید توسط مردم شناخته شوید و همچنین به دیگران اجازه دهید بدانند چه می خواهید، چه چیزی را می توانید روی میز بیاورید. فکر می‌کردم شاید نکته‌ای برای یادگیری وجود داشته باشد که بتوانم آن را با دیگران به اشتراک بگذارم، بنابراین، در اوایل کارم، شروع به مربیگری کردم، با زنان دیگر جمع شدم و ببینم چگونه می‌توانیم با هم قوی‌تر باشیم.

این در مورد کپی کردن کاری نیست که مردان انجام می دهند. این در مورد تلاش برای درک سیستم است. اگر زنان سیستم را درک کنند و چگونه آن را برای خود کارساز کنند، چگونه بر تصمیم گیری تأثیر بگذارند، آنگاه می توانند خود سیستم را تغییر دهند.

این در مورد زنان به خاطر زنان نیست. عنصر حیاتی دستورالعمل زنان در هیئت مدیره این است که خواستار “رویه های انتخاب شفاف” است. شرکت ها باید هدفی داشته باشند و بتوانند توضیح دهند که چرا شخصی که معرفی می کنند بهترین نامزد است. این از حقه سهمیه ای که زنان نمی خواهند نامزد شوند به دلیل زن بودن جلوگیری می کند، اما دستورالعمل در واقع این را معکوس می کند: شما می توانید نامزدی را معرفی کنید، اما اگر مرد باشد و 40 درصد زن در آن حضور نداشته باشید. هیئت مدیره، شما باید توضیح دهید که چرا زن نبود و چرا این مرد بهترین نامزد است.

این بخشنامه از بهانه قرار گرفتن تفاوت های فرهنگی جلوگیری می کند. برای مقررات ملی در هر کشور، ما باید بین گفتن اینکه باید آن را انجام دهید و درک اینکه چگونه می‌توانید آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، با درک اینکه چه موضوعی ممکن است عامل مسدودکننده باشد، تعادل ایجاد کنیم.

اولین هدف ما ایجاد یک مجموعه استعداد متشکل از هزار زن است که آماده و مشتاق برای تصدی این موقعیت‌ها هستند، نه تنها هیئت مدیره، بلکه C-suite.. ما می‌خواهیم با شرکت‌ها گفتگو کنیم و ببینیم چگونه می‌توانیم به نامزدها و استعدادها کمک کنیم. ما همچنین با شرکت های جستجوی اجرایی کار می کنیم. این فقط در مورد زنان نیست، بلکه در مورد آن است همه زنان و در مجموعه استعدادهای ما متشکل از یک هزار زن، ما اطمینان حاصل می کنیم که حداقل 20 درصد از گروه های کم نمایندگی هستند.

استفاده از تمام استعدادها درست و موثر است. ما به دنبال این هستیم که تا آنجا که می توانیم متحدان مرد داشته باشیم. این بسیار مهم است زیرا فقط یک سازمان زنان نیست، فقط یک مسئله زنان نیست. استفاده از تمام استعدادها کار درستی است و در واقع به داشتن شرکت های بسیار بهتر و با عملکرد بهتر کمک می کند.

صنعت بانکداری اکنون در خط مقدم تغییرات قرار دارد. امور مالی به طور سنتی بسیار محافظه کار بوده است، اما پس از بحران مالی در سال 2008، تغییرات در صنعت بانکداری سریعتر از جاهای دیگر اتفاق می افتد. بررسی بیشتر از سوی حسابرسان و ناظران خارجی، تمرکز بر تنوع و مدیریت ریسک را افزایش می دهد.

جوانان هرگز نباید قدرت شبکه سازی را فراموش کنند. بسیار مهم است که بخشی از یک شبکه فارغ التحصیلان مانند شبکه کمبریج باشید. تنها نمان شما قدرت رسانه های اجتماعی را می دانید، اما در یک حرفه حرفه ای نیز بسیار مفید است.

وبینار

در آوریل 2020 در پاسخ به هیاهوی همه گیری جهانی راه اندازی شد. دیدگاه‌های CJBS: رهبری در زمان‌های بی‌سابقه یک مجموعه ویدیویی است که توسط تیم فارغ التحصیلان و تعامل خارجی در کمبریج قاضی سازماندهی شده است. این مجموعه شامل رهبران برجسته تجاری در سطح جهانی است که در مورد موضوعات و موضوعات تجاری به موقع و جالب بحث می کنند، و همچنین دیدگاهی در مورد اینکه چگونه آنها و سازمان هایشان در زمان های چالش برانگیز کنار آمده اند و حتی پیشرفت کرده اند.