product 1
01 02 03 04 05 05

.: با ما تماس بگیرید

product 1

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ چاپی محصولات نیماماشین با ما تماس بگیرید :
تلـفـــن : 9 - 97 85 81 46 (021)
فکـــس : --- 01 86 81 46 (021)

.: محصولات نیما ماشین

product 1

از جمله خدمات شرکت نیما ماشین، ارائه انواع مواد شیمیایی جهت شستشوی ماشین آلات ساخته شده می باشد که به منظور جلب رضایت خاطر مشتریان صورت می گیرد ...

.: نیما ماشین

product 1

شرکت نیـما ماشین آسیا با داشتن کادری مجرب با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی صنعتی صنایع غذایی ، داروئی و شیمیایی و ...

 

 

دربـــاره مـــا

شرکت نیـما ماشین آسیا با داشتن کادری مجرب با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی صنعتی صنایع غذایی ، داروئی و شیمیایی و نیزساخت انواع مخازن و میکسرهای تک و چند جداره استنلس استیل ، پلی اتیلن و ...(درظرفیت های مختلف) با بهره گیری از تجربه و دانش فنی در سایه تلاش فراوان توانسته گام کوچکی در جهت خودکفایی کشور در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی بردارد .
از شاخصه های برتر محصولات تولیدی این شرکت کیفیت بالای ماشین آلات به سبب استفاده کردن از دانش و تکنولوژی روز دنیا ، بکارگیری مواد اولیه و قطعات مطابق با استاندارد های جهانی ، گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله می باشد ، که ما را در راستای خدمت هر چه بیشتر به شما مشتریان عزیز یاری می کند ، زیرا که اعتقاد ما تولید داخلی با کیفیت عالی برای رسیدن به یک هدف است ، رضایتمندی مشتری .
در ضمن این شرکت مفتخر است که در تمامی زمینه های فوق با شرکت های بزرگ و معتبر افتخار همکاری داشته و نیز باشدکه با ارائه خدمات شایسته در زمره همکاران صدیق آن شرکت محترم قرار بگیریم .

  • بهداشت در بسته بندی
  • مقــاومـت و اطـمیـنـان
  • کـاهـــش هـزیـنـــه هـا
  • کارکـرد سـریــع و آسـان
  • حــــذف ضـایـعــــات