• تهران، کیلومتر20 جاده قدیم کرج، شهر قدس، مجتمع صنعتی زاگرس،خیابان صنعت، پلاک 60

درباره ما

شرکت نیـما ماشین آسیا با داشتن کادری مجرب با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی صنعتی صنایع غذایی ، داروئی و شیمیایی و نیزساخت انواع مخازن و میکسرهای تک و چند جداره استنلس استیل ، پلی اتیلن و. ..(درظرفیت های مختلف) با بهره گیری از تجربه و دانش فنی در سایه تلاش فراوان توانسته گام کوچکی در جهت خودکفایی کشور در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی بردارد.
از شاخصه های برتر محصولات تولیدی این شرکت کیفیت بالای ماشین آلات به سبب استفاده کردن از دانش و تکنولوژی روز دنیا ، بکارگیری مواد اولیه و قطعات مطابق با استاندارد های جهانی ، گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله می باشد ، که ما را در راستای خدمت هر چه بیشتر به شما مشتریان عزیز یاری می کند ، زیرا که اعتقاد ما تولید داخلی با کیفیت عالی برای رسیدن به یک هدف است ، رضایتمندی مشتری.
در ضمن این شرکت مفتخر است که در تمامی زمینه های فوق با شرکت های بزرگ و معتبر افتخار همکاری داشته و نیز باشدکه با ارائه خدمات شایسته در زمره همکاران صدیق آن شرکت محترم قرار بگیریم.
•بهداشت در بسته بندی
• مقــاومـت و اطـمیـنـان
• کـاهـــش هـزیـنـــه هـا
• کارکـرد سـریــع و آسـان
• حــــذف ضـایـعــــات

سوابق شرکت

۱۳۸۰

تاسیس شرکت

۱۳۸۲

خود کفایی در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی

خطوط کامل بسته بندی مایعات و نیمه جامدات مورد استفاده در صنایع دارویی، آرایشی بهداشتی، شوینده و پاک کننده، مواد غذایی آفت کشها و صنایع شیمیایی و پتروشیمی شامل: انواع مخازن ومیکسر ها، خطوط انتقال، ماشین های پرکن تمام اتوماتیک خطی و روتاری، سیستم درب گذاری و دربندی تمام اتوماتیک، انواع ماشین های لیبل زن جهت ظروف گرد و کتابی به صورت یک طرفه و دو طرفه، انواع میزهای ترافیک و کانوایرها.
۱۳۸۵

همکاری با شرکت های دارویی

همکاری با شرکت های بزرگ داروسازی از جمله شرکت داروسازی کارخانجات دارو پخش (بخش شربت و پماد چشمی)، شرکت داروسازی ایران هورمون، شرکت داروسازی خوارزمی، شرکت داروسازی ابوریحان
۱۳۹۰

فعالیت بین المللی

صادرات ماشین آلات با کیفیت بالا با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و بکارگیری مواد اولیه و قطعات مطابق با استاندارد های جهانی
با استفاده از لینک مقابل کاتالوگ مجموعه ما را دریافت کنید.
دانلود کاتالوگ
با استفاده از لینک مقابل سوابق مجموعه ما را دریافت کنید.
دانلود رزومه